м. Львів
info@mebli-gz.com.ua
063-022-39-27
067-672-55-20

Меблі для дитячих кімнат | ТОВ "Галина-Захід"

Результатом нашого досвіду і передових технологій є якісні, оригінальні та надійні меблі, що є популярними не лише у місті Львові, але і у всій країні. Професіоналізм та досвід наших працівників спрямовані на розробку оригінальних дитячих меблів, що відповідають найвищим міжнародним стандартам якості. 

Дитяча кімната - це те місце, яке впливає на формування особистості дитини.

Компанія "Галина-Захід" пропонує дитячі меблі для купівлі із великою кольоровою гамою та цікавими декоративними елементами, що не залишать байдужими найвибагливіших дітей.

дитячі меблі Ельф

Замовивши меблі для дітей нашої компанії, Ви створите найкращі умови для розвитку дитини, а також забезпечите їй комфорт, безпеку та зручність. У нашому асортименті пропонується великий вибір дитячих меблів з якісною, надійною гарнітурою і будемо раді створити казковий інтер'єр у Вашому домі. В нас Ви зможете купити дитячі меблі як для найменших діток, так і для підлітків. Ми створимо цікавий дизайн дитячої з урахуванням того, чи це меблі для дівчаток, чи для хлопчиків. 

меблі підліткові Капітан

Головною нашою метою є те, щоб дитина була щаслива, задоволена та відчувала себе вільно в оточенні нових меблів.

Великий каталог різноманітних меблів для дитячої кімнати Ви знайдете саме у нас за привабливими цінами.

меблі у дитячудизайнерські меблі у дитячудитяча

якісні меблі у дитячудитячі та підліткові меблідитяча спальнякомпютерний стіл для дитячої кімнатикупити дитячі меблідитячі меблі львів

Цінова пропозиція

Оскільки на ціну виробу впливає вартість матеріалів (ДСП, дзеркало), внутрішня забудова (полиці, шухляди, пантограф), а також габарити шафи (довжина, висота, глибина), то вартість слід розраховувати від 2000,00 грн за м/пог.

В ціну виробу входить розробка проекту, доставка в межах міста та встановлення.