м. Львів
info@mebli-gz.com.ua
063-022-39-27
067-672-55-20

Меблі для кухні | ТОВ "Галина-Захід"


Кухня з тумбою-столом по середині

Меблі для кухні фірми "Галина-Захід" поєднують в собі стильний та вишуканий дизайн, ми гарантуємо надійність в експлуатації, а також пропонуємо різнотипні фасади кухонь з матовим або глянцевим покриттям. При цьому, надаємо Вам можливість обирати різні варіанти для комплектації кухонних елементів.

Наші кухонні гарнітури - це оптимальне поєднання практичності, унікального стилю та комфорту.

Переваги співпраці з ТОВ "Галина-Захід": використання високоякісної фурнітури «Блюм», «Хейфель»; висока якість виконання робіт; виїзд дизайнера, доставка та монтаж безкоштовно; довгострокове гарантійне обслуговування.

Кухня звичайна

Під час виготовлення кухонних гарнітур, наші спеціалісти використовують ДСП різних виробників. Постформінги (стільниці) пропонуються товщиною 28 мм або 38 мм (великий вибір - понад 60 видів). Фасади (дверки) можуть бути виготовлені як з натуральної деревини, так і з фарбованого або клеєного МДФ - вибір дуже обширний. Фурнітуру можна підбирати від різних виробників. Все це враховується при розробці проектів згідно з бажанням замовника. Також пропонуємо послуги з монтажу мийки, сушки, посудомийних та пральних машин. Гарантійний термін експлуатації наших виробів - від 1 року, але при цьому гарантія не розповсюджується на механічні пошкодження.

Кухня в класичному стилі

Пропонуємо Вам вигідні ціни та цікаві пропозиції щодо сучасних та стильних кухонних меблів.

В залежності від комплектуючих та матеріалів, ціна кухонної гарнітури  може коливатися. У загальну вартість входять: розробка проекту згідно побажань замовника, доставка та монтаж меблів, робота з мийкою та газовою поверхнею, встановлення пральної та посудомийної машин, підключення підсвітки та витяжки. Розрахунок потрібно починати від 2000,00 грн за м/пог.

кухні на замовлення кухні на замовлення кухні на замовлення  кухні на замовлення кухні на замовлення кухні на замовлення кухні на замовлення кухні на замовлення  кухні на замовлення      кухні на замовлення кухні на замовлення кухні на замовлення кухні на замовлення    кухні на замовлення