м. Львів
info@mebli-gz.com.ua
063-022-39-27
067-672-55-20

Меблі для передпокою | ТОВ "Галина-Захід"

       

Передпокої будь-якої комбінації під будь-який дизайн.

Меблі для передпокою - це вишукані шафи, виготовлені за сучасними тенденціями. Замовивши шафу саме у нас, Ви отримаєте якісний та надійний виріб за доступною ціною. 

МЕБЛІ ДЛЯ ПЕРЕДПОКОЮ     Прихожа     МЕБЛІ ДЛЯ ПЕРЕДПОКОЮ

Меблі у передпокої формують перше враження про Ваш дім, тому наші дизайнери зроблять все для того, щоб Ваші гості були у захваті від побаченого. Ідеально підібраний дизайн вдало поєднує у собі простоту, мінімалізм та різноманітні гами кольорів. У нас можна зробити замовлення елегантних композицій передпокоїв за індивідуальними розмірами чи придбати комплектом. ТОВ "Галина-Захід" представляє передпокої різних конфігурацій та комплектацій для дому та офісу. Пропонуємо лише вигідні ціни та швидкі терміни доставки.

Гарантуємо Вам неповторність та м'який стиль дизайну, наші меблі для передпокою створять надзвичайно затишну та комфортну атмосферу у Вашому домі. Наша команда підбере для Вас прекрасні варіанти, як для невеликих, так і для просторих коридорів, що дозволять компактно розмістити всі необхідні речі.

Замовивши меблі в компанії "Галина-Захід" Ви отримаєте естетичний, зручний та функціональний інтер'єр всіх приміщень Вашого дому.

Найкращі меблі для передпокою Ви знайдете саме у нас. Гарантуємо Вам якісні та довговічні меблі за доступною ціною.

МЕБЛІ ДЛЯ ПЕРЕДПОКОЮ МЕБЛІ ДЛЯ ПЕРЕДПОКОЮ МЕБЛІ ДЛЯ ПЕРЕДПОКОЮ МЕБЛІ ДЛЯ ПЕРЕДПОКОЮ МЕБЛІ ДЛЯ ПЕРЕДПОКОЮ МЕБЛІ ДЛЯ ПЕРЕДПОКОЮ МЕБЛІ ДЛЯ ПЕРЕДПОКОЮ МЕБЛІ ДЛЯ ПЕРЕДПОКОЮ МЕБЛІ ДЛЯ ПЕРЕДПОКОЮ МЕБЛІ ДЛЯ ПЕРЕДПОКОЮ МЕБЛІ ДЛЯ ПЕРЕДПОКОЮ МЕБЛІ ДЛЯ ПЕРЕДПОКОЮ МЕБЛІ ДЛЯ ПЕРЕДПОКОЮ МЕБЛІ ДЛЯ ПЕРЕДПОКОЮ МЕБЛІ ДЛЯ ПЕРЕДПОКОЮ МЕБЛІ ДЛЯ ПЕРЕДПОКОЮ МЕБЛІ ДЛЯ ПЕРЕДПОКОЮ 

МЕБЛІ ДЛЯ ПЕРЕДПОКОЮ

Цінова пропозиція

Оскільки на ціну виробу впливає вартість матеріалів (ДСП, дзеркало), внутрішня забудова (полиці, шухляди, пантограф), а також габарити шафи (довжина, висота, глибина), то вартість слід розраховувати від 2000,00 грн за м/пог.

В ціну виробу входить розробка проекту, доставка в межах міста та встановлення.