м. Львів
info@mebli-gz.com.ua
063-022-39-27
067-672-55-20

Шафи-Купе | ТОВ "Галина-Захід"

Шафа-купе у вітальнюШАФА-КУПЕ – ЦЕ СВОЄРІДНА СИСТЕМА ОРГАНІЗАЦІЇ ПРОСТОРУ, ЗБЕРІГАННЯ ОСОБИСТИХ РЕЧЕЙ І ОДНОЧАСНО ЕЛЕМЕНТ ІНТЕР’ЄРУ.

Ми пропонуємо Вашій увазі широкий асортимент функціональних шаф-купе з оригінальним дизайном, з можливістю вибору будь-яких розмірів, а також додаткової комплектації.

Якісне обладнання виробників та застосування сучасних технологій виробництва дають можливість виготовляти надійні та якісні шафи-купе, а відсутність ланцюжка посередників дозволяє продавати їх за доступними цінами.

Ваша шафа буде зроблена у відповідності до Ваших побажань та рекомендацій, вона буде унікальною (дві однакові шафи нам ще не доводилося робити), також буде підлаштована під дизайн та розміри Вашого приміщення. Застосувавши при розробці шафи дизайнерські оздоблення, Ви отримаєте неповторну красу і шик.

Під час виробництва шафи-купе ми використовуємо ДСП товщиною 16-18 мм, (вибір до 90 кольорів), кромку ПВХ та розсувні двері системи INDECO. Розсувні двері можуть бути із ДСП товщиною 10 мм, дзеркала звичайного та тонованого, скла (колір сатин та кольорового). Відповідно до бажання замовника, на склі, дзеркалі чи ДСП може бути нанесено малюнок (понад 50 видів) методом піскоструйки або полідруку. Крім того, для захисту від нанесення тріщин, на дзеркало або скло із зворотнього боку можна наклеїти протиударну плівку. При ударі скло лише тріскає, але не облітає.

Шафа купе у спальню

Гарантійний термін експлуатації – 5 років. Гарантія не поширюється на механічні пошкодження, нанесені замовником.

Є можливість укомплектування додатковими кутовими закінченнями, а також шухлядами та карнизами із підсвіткою. Зовнішній вигляд можна замінити на будь-який інший.

Цінова пропозиція

Оскільки на ціну виробу впливає вартість матеріалів (ДСП, дзеркало), внутрішня забудова (полиці, шухляди, пантограф) а також габарити шафи (довжина, висота, глибина), то її вартість слід розраховувати від 2000,00 грн за м/пог.

В ціну виробу входить розробка проекту, доставка в межах міста та встановлення.

дизайн шафи-купедзеркальні шафи-купеоригінальні шафи купешафи-купе в прихожукреативні шафи купевбудовані шафи купестильні шафи купесучасні шафи купешафи купе в спальнюшафи купе в вітальнювміст шафи купешафи купе трансформерисірі шафи купегардеробна шафа купе